Donanım

İndirime giren akıllı telefon modelleri!

Döviz kurundaki süratle yükselen artış ülkemizin her alanında fiyat dalgalanması olarak kendini gösterirken, beyaz eşya, televizyon, telefon ve bilhassa de araba fiyatları olumsuz etkilenmişti. Hal bu türlü olunca vatandaşın da alım gücü de epeyce azalmıştı.

18.4 düzeyine çıkarak tarihi bir rekor kıran dolar, Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararı ve iktisat siyasetlerinin da tesiri ile, dün sabah 11.3 düzeylerine kadar geriledi. Sonrasında ise 12-13 TL düzeylerinde sabit kaldı. Bu gelişmenin akabinde ise gözler, döviz kurunun tesiri ile fiyatı artan eserlere çevrildi. Beklenen indirim, birinci olarak birtakım araba fiyatlarına yansıdı. Umarım devamı gelir.

Biz de bu manada, Teknolojioku olarak fiyatı düşen telefon modellerini sizler için bir ortaya getirdik. Dilerseniz kelamı hiç uzatmadan, o modellerin hangileri olduklarına daima birlikte göz atalım.

Not: İndirimli fiyatlara sahip telefon modellerini listelerken, internet üzerinden satışa sunulan fiyatları dikkate aldığımızı ayrıyeten belirtelim.

Samsung Galaxy M21

İndirimli Fiyatı: 2.795,85 TL

Samsung Galaxy M21

Ekran Boyutu:
6.4 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
6000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Samsung Galaxy M22

İndirimli Fiyatı: 2.979,00 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu