Donanım

İndirime giren kurutma makineleri! Bu fiyatlara son bahtınız olabilir!

Her meskende olmasa da, birçok meskende temel muhtaçlık olarak görülen çamaşır kurutma makineleri ile beşerler, ıslak çamaşırlarını rahatlıkla kurutabiliyorlar. Hatta o denli ki; çamaşırları kuruturken, belli ayarlamalar sayesinde birden fazla vakit ütülemeye bile gerek bırakmıyorlar. Kurutma makineleri bu özellikleri ile sağladıkları kolaylık sayesinde, günümüzde konutlardaki kıymetli beyaz eşyalar dan biri olarak karşımıza çıkıyorlar.

Kıyafetler ve havlularda tozlanma, hayvan tüyü vb sıkıntıları da bertaraf etmeyi sağlayan çamaşır kurutma makineleri, bilhassa de son yıllarda birçok vatandaş tarafından tercih ediliyor. Bilhassa de çalışan ve ağır iş temposu bulunan aileler için vakit tasarrufu sağlaması ile daha çok tercih ediliyor.

Biz de Teknolojioku olarak bu içeriğimizde, halihazırda satışa sunulan ve indirime giren uygun fiyatlı çamaşır kurutma makinelerini sizler için bir ortaya getirdik. Dilerseniz bu modellerin hangileri olduklarına gelin daima birlikte göz atalım.

Not: içeriğimize göz atmadan evvel listemizde yer verdiğimiz kurutma makinesi modellerinin fiyatlarını internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve en uygun satış fiyatını baz aldığımızı ayrıyeten belirtelim.

Regal KM 7101

Fiyat: 3.477,06 TL (3900 TL’den düştü)

Güç Sınıfı:
B

Kurutma Kapasitesi:
7 kg

Kurutma Sesi:
65 dB

Çocuk Kilidi:
Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu