Mobil

İndirime giren realme modelleri: Son fırsatlar!

Akıllı telefon pazarında kendisini kabul ettirmeyi başaran realme bildiğiniz üzere Oppo’nun alt markası olarak hizmet veriyor. Xiaomi’nin Redmi modelleri ile başa baş gayret etmeyi başaran realme, kısa vakit evvel gözünü daha da yükseklere dikmişti. Markanın amiral gemisi katili olarak nitelendirilen telefonlar üretecek olması biz tüketiciler için epey güzel bir durum. Çünkü sizin de bildiğiniz üzere rekabet her vakit düzgündür.

İndirime giren realme modelleri: Son fırsatlar!

Döviz kurundaki dalgalanma yüzünden ülkemizdeki teknolojik eserlerin fiyatları da epey yükseldi. Bu durumdan şikayetçi olsak da vakit zaman indirime giren telefon modelleri de var. Piyasa şartlarında telefonları aslında uygun fiyatlı olan realme krizi fırsata çevirirse satışlarını daha da arttırabilir. Zira ülkemizde ucuza telefon satın almaya meyilli büyük bir kitle mevcut. Ucuz dediysek ülke koşullarındaki ucuzluktan bahsediyoruz doğal.

2021 yılının son günlerine girdiğimiz şu vakitlerde realme akıllı telefon modellerine hoş indirim fırsatları oluştu. Şayet siz de bu indirimlerden yararlanmak istiyorsanız, en yanlışsız yerdesiniz. Artık dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri hazırladığımız liste ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

realme C2 32 GB

Fiyatı: 1.973,06 TL

realme C3i 32 GB

Fiyatı: 2.067,06 TL

realme C21 32 GB

Fiyatı: 2.161,06 TL

realme C25 64 GB

Fiyatı: 2.819,06 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu