Donanım

İndirime giren, uygun fiyatlı robot süpürgeler!

Bir robot elektrikli süpürge mi arıyorsunuz, lakin hangisini alacağınızdan emin değil misiniz? Bir robot satın alırken ortaya çıkan tüm faktörleri hesaba kattığınızda hayli bunaltıcı hale gelebilir. Neden bir robot süpürge almalıyım? Robot süpürgelerin avantajları ve dezavantajları neler? Robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekir? vs üzere birçok soru akılları karıştırabiliyor.

Emiş gücü, filtre çeşidi, hem süpürme hem de silme yahut ikisinden yalnızca biri ve daha fazlasını düşünmelisiniz. Robot süpürgelerinde lazer tabanlı navigasyon, kamera haritalama navigasyonu, jiroskop navigasyonu ve daha fazlası olduğundan, ne cins bir robot süpürgesi almanız gerektiğine karar vermede en büyük faktörlerden biri navigasyon cinsidir.

Lakin biz bu içeriğimizde robot süpürgelerin özellik ve avantajlarından çok, indirime giren uygun fiyatlı robot süpürge modellerini inceleyeceğiz. Listemize göz atmadan evvel, robot süpürge modellerini internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını baz aldığımızı bilhassa belirtelim.

Ayrıyeten robot süpürge modellerinin fiyatlarının yanı sıra, en yüksek hangi fiyata satıldığını, en düşük hangi fiyata satıldığını ve özelliklerini de belirtiyor olacağız. Dilerseniz kelamı fazla uzatmadan o modellerin hangileri olduklarına daima birlikte göz atalım.

iRobot Roomba 606

Fiyat: 2.249,89 TL (3050 TL’den düşmüş)

Çalışma Mühleti:
60 dk

Şarj Müddeti:
3 saat

Aşılabilir Yükseklik:
20 mm

Wi-Fi:
Yok

Haritalama :
Yok

Akıllı Navigasyon:
Var

Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Otomatik Şarj:
Va

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Fiyat: 2.499,00 TL (3000 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2200 Pa

Şarj Mühleti:
4 saat

Aşılabilir Yükseklik:
17 mm

Wi-Fi:
Var

Haritalama :
Var

Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Otomatik Şarj:
Var

Islak Mop:
Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu