Teknoloji

Instagram, Gönderi Pozisyonu Düzenleme Özelliğini Test Ediyor

Instagram profilinizin ızgarası, yakında yalnızca son gönderilerinizin sıralanmasının ötesinde olabilir. Alessandro Paluzzi, Instagram’ın profilinizdeki gönderileri tekrar sıralamanıza müsaade verecek bir Edit Grid (ızgarayı Düzenle) özelliği geliştirdiğini keşfetti. Bu, müzisyenlerin yahut mağazaların en son çalışmalarını eklemek için çoklu gönderi kolajları kullanmasına yardımcı olabilir. Ek olarak özellik, değerli bir gönderiyi vurgulamak yahut favorilerinize öncelik vermek istiyorsanız da faydalı olabilir.

Özelleştirilebilir profil ızgarasının bir gelir noktası haline geleceğini söyleyebiliriz. Instagram, vaktinin birçoklarını işletmelere ve mağazalara çeşitli yenilikler yaparak geçirdi ve bu yeni özellik de şirketler ve içerik toplumsal medya fenomenleri için faydalı olacaktır.

Şu an için Instagram bu bilhassa ilgili rastgele bir ayrıntı paylaşmadı. Özelliğin şimdi geliştirme etabında olduğu için beta test kullanıcılarına sunulmasının biraz vakit alabileceğini belirtmekte de yarar var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu