Mobil

iPhone SE 2022 bekleyenlere âlâ haber!

Apple’ın bu baharda yeni bir iPhone SE tanıtacağını ve muhtemelen biraz eski bir tasarımı benimseyeceğini aslında biliyoruz. Display Supply Chain Consultants CEO’su Ross Young’a nazaran bu aygıt hakkında yeni ayrıntılar mevcut.

Yeni sızıntılara nazaran aygıt iPhone SE+ 5G olarak isimlendirilecek. İsminden da anlaşılacağı üzere, tıpkı dizayna ve tıpkı 4.7 inç LCD panele bağlı kalırken 5G irtibatı sunacak. Öte yandan, 2023 yahut 2024’te yeni jenerasyon iPhone SE, bu çeşit panellerin maliyeti bu ortada gereğince düşerse OLED olabilecek 5,7″ ekranla sahneye girecek.

iPhone SE 2022 bekleyenlere âlâ haber!

Dördüncü kuşak iPhone SE’nin şimdiye kadar 2024’te piyasaya sürüleceği söylentileri vardı, lakin Young artık 2023 sürümünün daha muhtemel göründüğünü söylüyor.

Farklı bir halde Young, bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen üçüncü kuşak iPhone SE’nin isminin iPhone SE+ 5G olacağı konusunda da neredeyse emin. Aygıtın, 4.7 inçlik bir ekran da dahil olmak üzere mevcut iPhone SE ile birebir dizayna sahip olması bekleniyor ve kıymetli yeni özelliklerin daha süratli bir A15 yongası ve 5G takviyesi olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu