Mobil

iPhone SE 3 2022’nin başlarında gelecek!

Piyasaya sürüldüğünde yaptığı 24 milyon adet satış ile iPhone SE 2020 modelinden sonra Apple, iPhone SE jenerasyonuna devam etme ve daha fazla müşteri çekme fırsatını kaçırmak istemiyor. Bu nedenle, firma acilen yeni modeli hazırlamak için çalışmalara başladı.

iPhone SE 3 (veya iPhone SE 2022) söylentilere nazaran, bir sonraki cep telefonunun üretimi yakında başlayacak ve lansmanı 2022’nin birinci aylarında gelecek. Gelen bir rapora nazaran, ana tedarik zincirinden bir kaynak Apple’ın iPhone SE 3‘ün deneme üretimine başlamak üzere olduğunu doğruladı.

Apple iPhone SE 3 2022!

Yeni iPhone SE 3 hakkında sahip olduğumuz en son bilgiler, aygıtın harici bir X60M 5G bant çipi, daha yeni iPhone teknolojisi ve yeni iOS özellikleriyle daha güçlü ve fonksiyonel hale getiren bileşen güncellemeleriyle birlikte geleceği tarafında. Ayrıyeten, bir sonraki cep telefonu, üst seviye iPhone 13’te kullanılan Apple A15 Bionic işlemciyi kullanacak. Temel depolama alanı 64 GB, iPhone 13’ün taşıdığı temel 128 GB’ın yarısı olacak.

İPhone SE’nin bu üçüncü sürümünün ekranının 4.7 inç ölçülerinde olması bekleniyor, lakin daha ince çerçevelere sahip olup olmayacağı şimdi doğrulanmadı. Ayrıyeten telefonun ön ve ardında geliştirilmiş kameralar yer alacak. Öte yandan, ana düğmede Touch ID’ye sahip olup olmayacağı yahut dizaynın evvelki telefonlarda tıpkı olup olmayacağı kesin olarak bilinmiyor.

Bir sonraki iPhone SE 3‘ün birebir taban fiyata sahip olması bekleniyor 555 Dolar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu