Mobil

iPhone SE 3 Çıkış Tarihi Netleşti

Apple tarafından önümüzdeki birkaç ay içinde yeni iPhone SE 3 modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni model, 2020 iPhone SE’nin halefi olacak lakin şimdiye kadar duyduklarımız aygıtın birebir tasarımı koruyacağı istikametinde. Son olarak, iPhone SE 3’ün deneme üretimine girdiği ve lansmanın 2022’nin başlarında yapılacağı söyleniyor.

Apple’ın tedarikçileri ve tedarik zinciri tarafları, önümüzdeki yılın başlarında iPhone SE 3 lansmanı için hazırlıklarını artırmış durumda. MyDrivers, deneme üretiminin aygıtın seri üretime hazır hale gelmesinden evvelki tedarik zincirindeki basamak olduğunu bildirdi. Kaynaklara nazaran Apple iPhone SE 3’ün seri üretimi, lansman yaklaştıkça başlayacak.

Başta da belirttiğimiz üzere iPhone SE 3, mevcut SE modeliyle tıpkı dizayna sahip olacak. Touch ID’li fizikî bir Ana Ekran düğmesini barındıracak ve ekran boyutu 4,7 inç olacak. Lakin aygıtın öne çıkan yeni özelliği, Apple’ın iPhone 13 serisine güç veren yeni A15 Bionic çipi olacak. Ek olarak aygıtın, mevcut 2020 iPhone SE’ye kıyasla daha yeterli bir kameraya da konut sahipliği yapması bekleniyor.

Daha küçük telefonların hayranıysanız, iPhone SE 3 uzun ömürlü gelişmiş performansa sahip olacak. Olağan ki iPhone 13 küçük de küçük bir telefon lakin fiyat olarak daha kıymetli olduğunu unutmamak gerek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu