Sosyal Medya

İşte 3 Milyon İzlenen Video! İçiniz Donacak!

Bu kışın çetin geçeceği şimdiden kendisini belirli ediyor. Ülkemizin birçok yerinde kar yağışları şu anda başlamış durumda. Toplumsal ağlarda viral olan bir görüntü’de bunu katılar nitelikte.

Toplumsal medyada paylaşılan görüntü’ye baktığımızda, kısa mühlet içerisinde bu görüntünün 3 milyon görüntülenmesine vesile oldu. Gerçektende görüntü o kadar farklı. Görüntüdeki kişinin sakalları buz tutmuş durumda. Kelam konusu görüntüde, sakalları saniyeler içerisinde buz tutan bir adam yer almakta.

İşte viral olan görüntü:

Toplumsal medya mecralarında birbirinden farklı ve farklı görüntüler bulunmakta. Son olarak paylaşılan bir görüntü ise tam olarak 3 milyondan fazla görüntülenme sayısına ulaşmış durumda.

Sakalları Buz kesiyor

Kış aylarının çok sert geçtiği bir yerde olan adam, soğuk ve fırtına nedeniyle ayakta güç duruyor. Elinde bir sorf tahtası bulunan adamın resmen sakalları buz kesmiş olarak görünüyor.

Adamın sörf yaptıktan çabucak kısa mühlet sonra saklarının buzlar içerinde kaldığı görülmekte. Adam ve birlikte geldikleri arkadaşlarının, sörf yapmak için o bölgeye gittikleri lakin hiç de beklemedikleri bir soğukla karşılaştığı tabir ediliyor.

Toplumsal medya kullanıcıları ve görüntüyü izleyen beşerler, adamın soğuk havada nasıl hayatta kaldıklarını merak etmiş görünüyorlar. Bu kadar soğuk olan bir havada kalmak, birtakım insanlarda direkt olarak hipotermiye bağlı hastalıkları tetikleyebiliyor.

Önümüz kış sizlerinde bu soğuk havalarda daha dikkatli olmanız gerekmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu