Oyun

It Takes Two, 5 Milyon Satış Barajını Geçti

Hazelight Studios’un tanınan co-op oyunu It Takes Two, Mart 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana toplamda 5 milyon adetten fazla satarak değerli bir kilometre taşını geride bıraktı. Geliştirici stüdyo, bu haberi kutlamak için Twitter’da “Takımımız, şu anda kaç oyuncunun oyunumuzdan keyif aldığını düşününce katiyetle şaşkına dönüyor!” halinde bir paylaşım yaptı.

It Takes Two, 5 milyon adet satışla Hazelight Studios’un tüm zamanlardaki en başarılı oyunu oldu ve 2018 yılında 3,5 milyon adetten fazla satan A Way Out oyununu geride bıraktı. It Takes Two’nun sırf iki kişi oynanabilen bir oyun olduğunu ve oyunu oynayacak iki bireyden sadece birinin oyunu satın almasının kâfi olduğunu göz önüne alınca, oyunun elde ettiği bu satış sayısı çok daha manalı bir hale geliyor.

Hazelight ve direktör Josef Fares bir sonraki oyunlarını açıklamadı. Fakat It Takes Two, A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons oyunlarının ne kadar başarılı oldukları göz önüne alındığında, çok büyük bir oyuncu topluluğunun yakından takip edeceği bir oyun olacağını iddia etmek çok da güç değil.

Bu ortada It Takes Two için 5 milyon satış sayısı duyurusunun, It Takes Two’nun bir televizyon ya da sinema uyarlamasının geliştirilmekte olduğu haberlerinin çıkmasından birkaç gün sonra geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu