İnternet

Jason Momoa, Süratli ve Öfkeli 10’un Takımına Katıldı

Aksiyon sineması deyince akla gelen birinci üretimlerden birinin Süratli ve Öfkeli serisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. 2001 yılından beri hayatımızın içinde olan bu seri, dünya çapında milyarlarca dolarlık hasılat yaparak tüm vakitlerin en sevilen üretimlerinden biri hâline gelmişti. Serinin yeni sineması Süratli ve Öfkeli 10 ile ilgili gelişmeler de hayranlar tarafından merakla bekleniyordu.

Geçtiğimiz ay vizyon tarihinin 19 Mayıs 2023’e ertelendiğini sizlere aktardığımız bu üretimle ilgili ünlü oyuncu Dwyane Johnson’dan da geçtiğimiz haftalarda bir açıklama gelmişti. Johnson, kendisinin seriye dönmesini isteyen Vin Diesel’a sert çıkmış ve geri dönmeyeceğini tabir etmişti. Artık de serinin yeni sineması ile ilgili kıymetli bir gelişme yaşandı.

Jason Momoa, yeni sinemanın takımına katıldı

Serinin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan yeni açıklamalara nazaran heyecanla beklenen yeni sinemanın takımına kıymetli bir ekleme yapıldı. Gelen açıklamalarda; Aquaman, See, Game of Thrones ve Dune üzere üretimlerden tanıdığımız ünlü oyuncu Jason Momoa’nın Süratli ve Öfkeli 10’da yer alacağı belirtildi. Momoa’nın sinemada nasıl bir rolde olacağı ile ilgili ise bilgi paylaşılmadı.

Serinin son sineması Süratli ve Öfkeli 9, geçtiğimiz haziran ayında vizyona girmiş ve 726 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Süratli ve Öfkeli 10’un ve daha sonra çıkacak olan 11’in de serinin son sinemaları olacağı aktarılmıştı. Bunun yanı sıra, Hobbs and Shaw üzere yan sinemalarının Süratli ve Öfkeli serisi bitse bile devam edebileceği de gelen haberler ortasında yer aldı.

Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Süratli ve Öfkeli 10’un direktör koltuğunda serinin evvelki sinemalarında de yer alan Justin Lin oturacak. Üretimin senaristliğini ise tekrar Justin Lin ve Daniel Casey’in üstleneceği belirtiliyor. Momoa dışında sinemada; Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Tyrese Gibson, Sun Kang ve Ludacris şu an onaylanan isimler ortasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu