Teknoloji

JBL, CES 2022 Etkinliğinde Yeni Eserlerini Tanıttı

JBL’in tanınan taşınabilir Bluetooth hoparlör serisi ve kablosuz oyun kulaklığı serisi, CES 2022′de gerçekleştirilen yeni lansmanlarla genişletildi. Samsung’un sahip olduğu marka tarafından piyasaya sunulan JBL Pulse 5 ve JBL BoomBox 3, Bluetooth v5.3 irtibatı ve tıpkı anda iki akıllı telefon yahut tablet ile kablosuz eşleştirme özelliğini sunuyor. Yeni JBL Pulse 5, şirketin 360 derecelik sesini LED ışık gösterisiyle eşleştirmekte. JBL BoomBox 3 ise üç istikametli akustik hoparlör dizaynına sahip ve 24 saate kadar çalma mühleti dayanağını kullanıcılara sunuyor.

JBL ayrıyeten, PartyBox hoparlör serisini yeni JBL PartyBox Encore ile genişletti. Taşınabilir hoparlörün, 100W ses çıkışı sağladığı ve IPX4 dereceli su sızıntısına karşı sağlam bir dizayna sahip olduğu belirtiliyor. JBL bunun yanı sıra, şirketin birinci gerçek kablosuz oyun kulaklığı JBL Quantum TWS ve iki kulak üstü kulaklığı olan JBL Quantum 810 ve JBL Quantum 610 ile Quantum serisine de yeni eklemeler yaptığını duyurdu. Bu yeni eserlere, şirketin birinci USB mikrofonu olan JBL Quantum Stream de eklenmiş durumda. Üç Quantum kulaklığının tümü, RGB renklerini ve daha fazlasını özelleştirmek için JBL’in QuantumEngine PC yazılımını kullanıyor.

Şirketin tanıttığı eserlerden biri olan JBL Pulse 5, 249€’luk fiyat etiketine sahip. Bir öbür eser olan JBL BoomBox 3 ise 549€ fiyat etiketi ile piyasaya sürülüyor. JBL PartyBox Encore eserinin fiyatı ise 349€ olarak belirlenmiş. Üstte bahsi geçen Quantum serisine yapılan tüm eklemeler; mavi, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile satın alınabilecek.

Son olarak kullanıcıların, Google Play ve Apple App Store’da bulunan JBL Portable uygulaması aracılığıyla, kulaklıkların renklerini ve efektlerini seçebileceklerini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu