Mobil

Kamerasız ve GPS’siz Zımnilik Odaklı Telefon: Benco V80s

12 Ocak’ta çok sıra dışı bir Android akıllı telefon olan Benco V80s piyasaya sürüldü. Bu yeni akıllı telefon, kullanıcılara mahremiyet odaklı bir telefon sunma hedefiyle, rastgele bir kamera ve GPS alıcısı barındırmıyor. Lakin garip bir biçimde telefonda rastgele bir kamera olmamasına karşın, ekranının üst kısmında (bazı akıllı telefonlarda ön kameraya ayrılan) bir su damlası çentiği bulunuyor.

GSM Arena’nın haberine nazaran, 6.5 inç boyutunda bir IPS LCD ekrana sahip olan Benco V80s, Unisoc SC9863A yonga seti ve 5.000 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte geliyor. Bununla birlikte akıllı telefonda 4G ve çift bantlı Wi-Fi dayanağı bulunuyor. Akıllı telefonun art kısmında bir parmak izi tarayıcısı ve alt kısmında ise hoparlör için bir oyuk yer alıyor.

Android 11 işletim sistemi barındıran Benco V80s, 32 yahut 64 GB depolama alanı ve 3 yahut 4 GB RAM seçenekleriyle gelecek. Ayrıyeten akıllı telefonda, depolama alanını genişletmek isteyenler için bir micro SD kart yuvası da yer alıyor.

Son olarak akıllı telefonun gümüş ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacağını da belirtelim. Lakin şimdi akıllı telefonun satış fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı konusunda rastgele bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu