Mobil

Katlanabilir Telefon Honor Magic V İçin Bir Görüntü Paylaşıldı

Honor, birkaç gün evvel Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip birinci katlanabilir akıllı telefon olacağı duyurulan Honor Magic V için telefonun dizaynını ön plana çıkartan bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Bu tanıtım görüntüsünde ana ekran, menteşe düzeneği ve hoparlörleri ve USB-C temas noktasını barındıran aygıtın alt kısmının yanı sıra kapak ekranı da görülüyor.

Katlanabilir telefonun ana ekranında görünür bir ön kamera yer almıyor. Bu da Honor’ın telefonda ya ön kameraya yer vermediği ya da bir ekran altı kamera tercih ettiği manasına gelmekte. Bununla birlikte Honor Magic V’ın ekranının iki yarısı ortasında boşluk bırakmadan büsbütün düz bir formda kapanabileceği de görüntüde görülüyor.

Bunların yanı sıra katlanabilir akıllı telefonun kapak ekranı sağ tarafa yanlışsız kavisli ve selfie kamerası için tam ortaya yerleştirilmiş olan delikli bir oyuğa sahip. GSM Arena’nın haberine nazaran, dış ekran panelinin 6,5 inç boyutunda olacağı söylenirken ana ekranın ise 8 inç boyutunda olması bekleniyor.

Honor’ın birinci katlanabilir akıllı telefonu Magic V’ı ne vakit duyurmayı planladığına dair şimdi elimizde bir bilgi yok. Lakin önümüzdeki günlerde Honor Magic V ile ilgili daha fazla ayrıntının paylaşılmasını bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu