Teknoloji

Kia Picanto fiyat listesi: Güya uçak alıyoruz

Sıfır araba piyasasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Bugünkü konuğumuz ise A sınıfı bir hatchback modeli olan Kia Picanto olacak. Aracın fiyatları epey yüksek duruyor. Hele ki arabanın sınıfı göz önüne alınırsa fiyatının biraz daha uygun olmasını bekliyoruz. Lakin kazın ayağı maalesef ki hiç de o denli değil. Çabucak tüm sıfır araba modellerinde gördüğümüz uçuk fiyatlar Kia Picanto için de kendini gösteriyor.

Kia Picanto fiyat listesi: Güya uçak alıyoruz

Kia Picanto boyutu küçük ve tabir yerindeyse kutu üzere bir otomobil. Kent içindeki rahat kullanımı ve en dar alanlara bile park edilebilen minimal yapısı sayesinde tercih edilen Picanto, çoklukla hanımlar tarafından kullanılıyor.

Fakat artık onu satın almak da sandığınız kadar kolay değil. Model baz donanım düzeyinde 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor ile geliyor.

. 67 beygir güç üreten bu motora ise otomatik şanzıman eşlik ediyor. Araba bu özellikleri ile birlikte hali hazırda 261.900 TL’den alıcı buluyor.

Şayet siz de küçük, kullanımı rahat bir araba satın almak istiyorsanız Kia Picanto tercih sıralamanızda üstlerde yer alacaktır. Lakin Picanto, rakibi i10’a kıyasla daha kıymetli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu