Teknoloji

Kia Picanto Şubat fiyatlarına inanamayacaksınız! Bu fiyatlar birinci defa böyle!

Araba markaları yavaş yavaş 2022 model yılını içeren fiyat listelerini yayınlamaya başladı. Bunlardan birisi de Kia. Güney Kore merkezli otomotiv devi, A sınıfı hatchback modeli olan Picanto için de yeni fiyatları yayınladı. Buna nazaran arabanın giriş düzeyindeki fiyatı, 300.000 TL sonuna dayandı bile. Giriş düzeyindeki fiyatın ilerleyen vakitlerde gelecek yeni artırımlar sonrasında bu sonu geçmesi de epey yüksek bir mümkünlük.

Kia Picanto fiyat listesi: Fiyatı 300.000 TL’ye dayandı!

Kia Picanto epey küçük ve minimal tasarlanmış tabir yerindeyse kutu üzere bir otomobil. Bu biçim otomobillerin daha çok hanımlara hitap ettiğini söylesek sanırım yanlış olmaz. Bilhassa kent içerisindeki kullanımlarda Picanto üzere araçlar büyük rahatlık sağlıyor

Ayrıyeten park sıkıntısını da minimuma indiren araç, dar alanlara bile rahatça girebiliyor. Fakat uygun fiyatlı olmasını beklediğimiz modelin fiyatı maalesef ki hiç de o denli değil.

Kia Picanto baz donanım düzeyinde kullanıcılara 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor sunuyor. 67 beygir güç üreten bu motora otomatik şanzıman eşlik ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu