Teknoloji

Kia süper dönüyor! Superbowl’a özel fragman!

Kia uzun vakittir Amerika’daki araba fuarına katılöıyordu. Bu fuarı özel kılan şey yeni gelecek olan arabalar ön tanıtımını tüm dünyaya ulaştırabilme kapasitesi. Sizleri Kia’nın bu yılki Superbowl’a özel fragmanı baş başa bırakalım.

Kia America, 60 saniyelik bir reklam spotu ile bu yıl Harika Bowl’a geri döneceğini duyurdu. Markanın etkinlikteki son özelliği, iki yıl evvel Kia Seltos‘u sergilediği yerdi.

Yaklaşan özellik, markanın spor etkinliğindeki yerleşik varlığını geliştirmek için tasarlandı. Bu, şirketin ” İyiyi Hızlandırın ” hayırsever teşebbüslerini betimleyen bir reklam da dahil olmak üzere evvelki reklamları içeren 13. büyük oyun reklamı olacak.

Kia tarihinde, yüksek tahsilden yararlanmak isteyen öğrencilere çok gereksinim duyulan eğitim yardımını sağlayan “Büyük Bilinmeyenler Bursu” yer almaktadır.

Ülke genelindeki evsiz genç nüfusa kaynak sağlamak için “Yards for Homeless(Evsizler için Yardım) teşebbüsü de başlatıldı, lakin Kia bu yılki reklamın temasının ne olacağına dair bir ipucu vermedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu