Teknoloji

Kingston FURY, G2 Esports’un Resmi Oyun Belleği Sağlayıcısı Oldu

Kingston Technology Company, Inc’nin oyun kısmı Kingston FURY, resmi oyun belleği ve depolama sağlayıcısı olarak dünyanın önde gelen cümbüş ve e-spor markalarından biri olan G2 Esports ile iştirakini duyurdu. G2’nin efsanevi oyuncuları, Kingston FURY’nin yüksek performanslı DRAM ve SSD’lerinin yardımıyla, kullandıkları sistemleri bir üst düzeye taşıyacak.

Kingston, her vakit bellek eserlerinin oyunları etkileme gücüne inanıyor ve e-spor ekiplerinin gururlu bir destekçisi ve nizamlı sponsoru olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu muahede, Kingston FURY ve G2 Esports ortasındaki paydaşlığın başlangıcı olsa da Kingston’ın, G2’nin kurucusu Carlos “Ocelote” Rodríguez ile birinci çalışması değil. SK Gaming’in eski profesyonel oyuncusu, HyperX serisini daha evvel deneyimlediği için Kingston’ın gücünü yakından tanıyor.

Kingston Kıdemli Pazarlama Yöneticisi Craig Tilmond şu bilgileri aktarıyor: “Kingston kısa müddet evvel, Kingston FURY markasını tanıtarak bellek eserlerinin tekrar lansmanını bu isim altında gerçekleştirdi. Eserler, oyuncular ve markanın hayranları düşünülerek tasarlandı, bu nedenle G2’nin Kingston ailesine katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Carlos ve G2 ile bir defa daha çalışmayı ve tıpkı vakitte kendimizi onların hayranlarına yine tanıtmayı dört gözle bekliyoruz.”

G2 Esports CEO’su ve Kurucusu Carlos ‘Ocelote’ Rodriguez şöyle konuştu: “Kingston, yıllardır oyun oynamak ve çalışmak için inançla kullandığım en uzun vadeli ortağım ve donanım markam olarak benimle birlikte. Markayı, çalışanlarını ve dokundukları her hususta sahip oldukları ileri görüşlü yaklaşımı seviyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu