Oyun

Kirby and the Forgotten Land Duyuruldu

Şirin ve güçlü kahraman Kirby geri dönüyor. Nintendo’nun kıymetli markalarından biri olan Kirby’nin yeni oyunu Kirby and the Forgotten Land 25 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Oyunun genel öykü konsepti ise şu biçimde:

“Kirby bilinmeyen bir diyara gittiğinde Waddle Dess’in Beast pack tarafından kaçırıldığını keşfeder ve bu iş için biçilmiş kaftan olan kahramanımız içine çekebilme özelliği ile yola koyulur. Kirby, arkadaşlarını kurtarmak için yeni dünyada tanıştığı meraklı Elfilin ile bir seyahate çıkar.”

Beast Pack’in meydan okumasına karşı koymak için Kirby, ikonik kopyalama yeteneğine yenilerini ekliyor. Delme özelliği ile yeraltına tünel kazabilir, düşmana yerden üst gerçek büyük bir patlamayla saldırabilirsin. Uzaktaki bir düşmanı amaç aldığında Kirby’nin uzaktan ateş etme özelliğini kullanabilirsin,düşmanların yakında yıldızları görebilecekler.

Kirby birebir vakitte çok oyunculu bir macera olduğu için ikinci oyuncu Bandana Waddle Dee olarak oyuna katılabilir. Birebir konsol üzerinden Joy-Con’u paylaşarak oyuna dahil olabiliyor ve mızrağını kullanarak çeşitli hücumlar yapabiliyorsunuz.

Oyunun yayınlanan birinci fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu