Oyun

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Çıkış Tarihi Belirli Oldu

Warner Bros. Games tarafından daha evvel ertelenen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için net bir çıkış tarihi verildi. Buna nazaran, oyun PC ve konsollar için 5 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek. TT Games ve WB Games bu duyuruyu kutlamak için oyunun yeni dövüş mekaniklerini gösteren yeni bir oyun genel bakış fragmanı yayınlamayı da ihmal etmedi.

LEGO Star Wars: Skywalker Saga’nın en yeni fragmanı, yeni savaş mekaniği, çok çeşitli karakterler ve karakter sınıfları ve keşfedilecek uçsuz bucaksız bir galaksiyi gösteriyor. Başka LEGO oyunları üzere kıssa daha mizahi bir halde anlatılacak ve Skywalker Saga’daki 9 sinemanın tümünü içerecek.

LEGO Star Wars: Skywalker Saga ayrıyeten Mumble Moduna sahip olacak. Yalnızca LEGO oyunlarıyla getirilen ticari marka mizahına ayak uydurmak için Mumble Mode, tüm sesleri mırıldanmalarla değiştiriyor. Bu klasik LEGO Star Wars hayranlarının değiştirmekten keyifli olacağı bir seçenek.

Oyuncular, destan boyunca rotalarını çizmek için holo projektörlerindeki galaksi haritasını kullanarak uzayı geçebilecek ve yol boyunca keşfedilecek gezegenlerin basamaklı olarak kilidini açabilecek. Uzay seyahati sırasında oyuncular, Millennium Falcon, Imperial TIE savaşçıları, Rebel X-wings ve daha pek çok efsanevi araçla düşman gemilerine karşı kahramanca it dalaşmalarına katılabilecekler.

Keşif, oyuncuları Jedi, Hero, Dark Side, Villain, Scavenger, Scoundrel, Bounty Hunter, Astromech Droid ve Protocol Droid dahil olmak üzere bir dizi karakter sınıfında yeni özelliklerin ve yükseltilmiş yeteneklerin kilidini açan Kyber Bricks’i keşfettikçe de ödüllendirecek. Oyuncular Darth Vader, Leia, Yoda, Boba Fett, Darth Maul üzere ikonik karakterleri ve dokuz sinemadan üç yüzün üzerinde kilidi açılabilir karakteri fiyatsız oyun modunda oynamalarına ve eğlenceli yeni maceralar yaratmalarına müsaade verecek.

Oyunun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC (Steam) platformlarına geleceğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu