Mobil

Lenovo Legion Phone 3 Seçkine ve Pro Modellerinin Özellikleri Sızdırıldı

Akıllı telefonlarla ilgili paylaştığı sızıntı haberlerle tanınan Evan Blass, yeni Lenovo Legion Phone 3 Seçkine ve Pro oyun telefonlarının özelliklerini açıkladı. Bu sızıntı bilgi, Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun 18 GB RAM ve 144 Hz AMOLED ekrana sahip olacağını belirten haberlerin akabinde geldi.

GamesRadar tarafından paylaşılan habere nazaran, Evan Blass’ın paylaştığı Legion Phone 3 sızıntısına baktığımızda ise telefonun teknik özelliklerinin Lenovo Legion Y90 ile birebir aynı olduğu görülüyor. Bu nedenle bu iki oyun telefonunun farklı bölgeler için farklı formda isimlendirilen tıpkı aygıtlar olma ihtimali bir epey yüksek.

Şayet bu sızıntı doğruysa, Lenovo Legion Phone 3 Seçkine ve Pro modelleri, günümüzün en güzel oyun telefonlarının bile çok üstünde olacak üzere görünüyor. Söylentilere nazaran, oyun telefonunu 18 GB RAM ve 640 GB depolama alanına sahip olacak. Lakin bu depolama alanının 512 GB standart depolama alanı ve 128 GB SSD’den meydana gelen bölünmüş bir şoför halinde olacağı tabir ediliyor.

Blass’ın paylaştığı sızıntı bilgi, yeni oyun telefonlarının Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye sahip olacağına dair evvelki haberleri de doğruladı. Ayrıyeten Blass’ın paylaştığı bilgilere nazaran, oyun telefonunda 68 watt gücünde süratli şarj takviyesi barındıran bir batarya ve çift USB-C ilişki noktası bulunacak. Telefonun yeni imajları ise telefonun mümkün omuz tuşlarını, art kapasitif dokunmatik yüzeyini, RGB art aydınlatmasını ve basınca hassas ekranını gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu