Mobil

Lenovo Legion Y90 Tasarımı Ortaya Çıktı

Lenovo, geçtiğimiz ay 144 Hz ekranlı Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun duyurusunu yaptı ve telefonun 1 Ocak’ta tanıtılacağını açıkladı. Fakat oyun telefonu 1 Ocak’ta tanıtılmadı ve biz Lenovo’dan yeni telefonunun akıbeti ile ilgili bir açıklama beklerken, toplumsal medya platformu Weibo’da Legion Y90’ın dizaynını gösteren kısa bir tanıtım görüntüsü paylaşıldı.

Lenovo Legion Y90’nın kavisli köşelere sahip düz ekranının sağ üst kısmında bir selfie kamerası bulunuyor. Akıllı telefonun art kapağının tam ortasında ise flaşın, kameraların ve Y biçiminde bir aydınlatmanın yer aldığı büyük bir çıkıntı bulunuyor. Bununla birlikte telefonun art kapanın sağ ve sol tarafında aşağıdan üste hakikat uzanan anten çizgileri de dikkat çekiyor.

GSM Arena’nın haberine nazaran, Legion Y90’ın daima performans için çift motorlu hava soğutmalı bir sisteme sahip olacağı doğrulanmıştı. Oyun telefonu, tıpkı vakitte 720 Hz dokunuş örnekleme suratına sahip, 6,92 inç boyutunda, E4 AMOLED ekrana sahip olacak ve HDR içeriğini destekleyecek.

Tüm bunların yanı sıra Lenovo Legion Y90, daha güzel bir oyun tecrübesi için birtakım ince ayarlarla birlikte gelecek olan ZUI kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu