Mobil

Lenovo Legion Y90’nin Çift Fanlı Soğutma Sistemi Gösterildi

Lenovo, yakın vakitte çıkacak olan Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun çift fanlı soğutma sistemini gösteren kısa bir tanıtım görüntüsü paylaştı.

Oyun telefonunun art kısmının göründüğü bu görüntüde, çift fanlı soğutma sisteminin nasıl çalıştığı gözler önüne seriliyor.

Lenovo, GSM Arena tarafından paylaşılan habere nazaran 180,65 cm³/s hava akışı sağlamak için iki fanın birleştiğini söz ediyor. Lakin tam olarak ne kadar tesirli olduğunu bilmedikleri takdirde, bu hava akışı ölçüsü son kullanıcılar için pek de bir şey tabir etmeyecek. Tekrar de oyun telefonunun iki fizikî fana sahip olmasının soğutmaya ziyan vermeyeceği varsayım ediliyor.

Lenovo Legion Y90’nın bu ay içinde 6,92 inç boyutunda, 144 Hz yenileme suratı ve 720 Hz’e kadar dokunuş örnekleme suratına sahip bir E4 AMOLED ekran ile çıkması bekleniyor. Oyun telefonu söylentiye nazaran 18 GB RAM’e sahip olacak ve bir Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti barındıracak. Ayrıyeten telefonun 512 GB’lık depolama alanından 4 GB kullanılarak RAM ölçüsünün 22 GB’a çıkartılabileceği belirtiliyor.

Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun birkaç gün evvel sızdırılan tüm teknik özelliklerine burada yer alan haberimizden göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu