Teknoloji

LG, Yeni InstaView Door-in-Door Buzdolabını Tanıttı

LG Electronics (LG), InstaView Door-in-Door’un geliştirilmiş modelini piyasaya sunuyor. Yüzde 23 oranında genişletilmiş renkli cam paneli ile daha fazla görüş açısı sunan Yeni LG InstaView Door-in-Door Buzdolabının iki sefer tıklandığında aydınlanan cam paneli, kullanıcıların kapağı açmadan buzdolabının içerisinde ne olduğunu görmelerini sağlıyor. Böylece, buzdolabının kapağı her açıldığında yaşanan ısı kaybının, hasebiyle da güç kaybının önüne geçilmiş oluyor.

Yeni LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı, “Tazelik”, “Kolaylık”, “Dizayn”, “Enerji Tasarrufu” ve “LG ThinQ” başlıkları altında kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran tahliller sunuyor.

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı ile sunulan en kıymetli özelliklerden biri, zerzevat ve meyvelerin kolundan koparıldığı andaki tazeliğinin daha uzun müddet sürmesini sağlayan Linear Cooling. Linear Cooling, sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak besinlerin birinci günkü tazeliğini 7 güne kadar koruyabilmelerini sağlıyor. Door Cooling özelliği ise, kapının yan tarafında bulunan hava kanalları aracılığı ile daha süratli ve eşit soğutma sağlayarak besinlerin tazeliğini muhafazasına yardımcı oluyor. Yeni LG OnstaView Door-in-Door’un besinleri ekstra taze tutmasına yardımcı olan bir öteki özellik ise Fresh Balancer. Optimum nem düzeyi sağlayarak besinlerin taze kalmasını destekleyen Fresh Balancer, meyve ve sebzeler için gereken nem düzeyini kolaylıkla seçmek için kayan denetim sistemine de sahip.

Her mutfağa uyacak ölçülerde daha geniş iç hacim sunan Yeni LG InstaView Door-in-Door, ek alan yaratan Utility Box ile peynir ve yağ üzere sık kullanılan eserlerin el altında olmasını sağlıyor.

Yeni LG InstaView Door-in-Door, 10 yıllık garantiye sahip, daha az bileşeni münasebetiyle daha az sürtünme noktası bulunan Lineer Kompresör sayesinde daha sessiz çalışıyor ve %32 daha az güç harcıyor.

LG ThinQ ile uzaktan yönetilebilen Yeni LG InstaView Door-in-Door’un bu özelliği ile kullanıcılar buzdolaplarının ısısını, ekspres soğutma özelliğini çalıştırıp kapatmayı uzaktan yapabiliyor. Ayrıyeten, ThinQ uygulaması aracılığı ile kapı açık alarmı üzere ihtarları alabiliyor, her hangi bir arıza durumunda da uzaktan akıllı teşhis hizmetinden yararlanabiliyorlar. Ayrıyeten, besinlerin saklanması için optimum ayarları ve güç düzeyini optimize etmek için gereken ayarları kullanıcı tecrübesi ile öğrenen “Akıllı Öğrenme” sistemine sahip buzdolabı, kullanıcılara rahatlık sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu