Donanım

LIDAR Sensörlü Robot Süpürge Sunny Hero Power İncelemesi

Akıllı robot süpürge tavsiyesi arayanlara yeni teklifimiz Sunny Hero Power’ı inceliyoruz. 2 santimetreye kadar bütün pürüzleri kendi kendine aşabilen Hero Power, bu sayede halıların üzerine çıkabiliyor ve onları da süpürebiliyor. 2000 PA çekiş gücü ve toz toplama fırçaları sayesinde rakipleri kadar tesirli bir paklık imkanı sunuyor.

Lazer sistemi ile odaları modelleyen Hero Power, bu odalara dilediğiniz takdirde farklı başka süpürme süreci uygulayabiliyor. İçerisindeki farkı süpürme modları sayesinde de bulunduğu tabana nazaran emiş gücünü otomatik olarak ya da sizin tercihiniz ile ayarlayabiliyor. Sessiz modda 60 desibel düzeyine kadar düşen gürültü ölçüsü sayesinde, konutta olsanız bile paklığa devam edebiliyor.

Ayrıyeten Sunny Hero Power’ın 370 ml’lik bir su tanki ve paspas modu da bulunuyor. Bu sayede tozunu aldığı bölgeleri geriye dönerek paspaslayabiliyor. Sesli asistanlar ile eşleştirip sesli komutlarla çalıştırabileceğiniz robot süpürge, hem Sunny Hero taşınabilir uygulamasından hem de kutusundaki uzaktan kumandasından denetim edilebiliyor.

Sunny Hero Power’ın özellikleri incelemek ve satın almak için burada bulunan ilişkiyi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu