İnternet

Lightyear Sinemasından Yeni Fragman Geldi

Pixar’ın unutulmaz animasyon sineması Toy Story, çocukluğumuzda birçoğumuzu oyuncaklarımıza daha yeterli davranmaya itmişti. Serinin yeni bir sineması daha olup olmayacağıyla ilgiliyse şimdi mutlaklaşan bir şey yok. Toy Story 5’ten haber beklerken Pixar’ın yeni sineması Lightyear’ın duyurulması hayranlarını epeyce memnun etmişti.

Lightyear sinemasında Chris Evans’ın seslendireceği Buzz’ın kıssasında derin bir seyahate çıkacağız. 17 Haziran’da gösterime girecek sinema yayınlanan birinci fragmanıyla büyük ilgi görmüştü. Pixar, sinemadan yeni bir fragman daha yayınladı.

Bu küçük robot kedi de kim?

Yayınlanan yeni fragmanda Buzz’ı öbür bir gezegende mahsur kalan insanları kurtarmaya çalışırken görüyoruz. Bu yeni seyahatinde birçok uzaylıyla başı kederde olan Buzz’a bir de robot kedi Sox eşlik ediyor. Toy Story sinemasında oyuncak olduğunu kabul etmeyen ve kendisini uzayı kurtarmakla görevlisanan oyuncağın esinlenildiği karateri anlacak olan sinemada yeniden Toy Story sinemalarından gördüğümüz birtakım karakterlerin de olması bekleniyor. Sox ile birlikte çıktıkları bu güçlü seyahatte, Buzz gerçek bir kahraman olacak üzere duruyor.

Fragmanda ayrıyeten Toy Story sinemalarında Buzz’ın ezeli düşmanı olan General Zurg’u da kısa da olma görme bahtı buluyoruz.

Bir kuşağın aklına kazınan ‘Buzz Işıkyılı’ efsanesi ışık tutması beklenen bu animasyon sinema, şimdiden pek çok insan tarafından heyecanla bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu