Oyun

Little Devil Inside Çıkış Tarihi Netleşiyor

Çok uzun bir müddettir geliştirme süreci devam eden ve kendine mahsus grafik şekliyle dikkatleri üzerine çeken Little Devil Inside oyununun çıkış tarihiyle ilgili olarak nihayet bir bilgi paylaşıldı.

PlayStation’ın resmi Instagram hesabından birkaç gün evvel “2022’de en çok hangi bağımsız oyunlar için heyecanlısınız?” sorusuyla birlikte paylaşılan bir görüntüde, 16 Aralık’ta çıkış yapan Five Nights at Freddy’s: Security Breach, 4 Şubat’ta çıkış yapacak olan Sifu ve Little Devil Inside oyunlarına yer verildi.

İşin hoş yanı ise bu görüntüde Little Devil Inside’ın çıkış periyodu ile ilgili bilgi verilmesiydi. Görüntüde paylaşılan bilgiye nazaran Little Devil Inside, 2022’nin kış devrinde çıkış yapacak. Bu da bağımsız oyunun 2022’nin son çeyreğinde ya da 2023’ün Ocak-Şubat aylarında çıkış yapacağı manasına geliyor.

Kimileriniz Little Devil Inside’ı birinci olarak 2020 yılında gerçekleşen PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde görmüş ve bu nedenle duyurulmasının üstünden çok vakit geçmediğini zannediyor olabilir, lakin gerçek hiç de o denli değil.

Oyun birinci olarak 2015 yılında muvaffakiyete ulaşan bir Kickstarter kampanyasıyla duyurulmuştu. Hatta o vakitler oyunun iddiası çıkış tarihi, 2016’nın sonbahar ayları olarak duyurulmuştu ve oyunun çıkış yapacağı konsollar ortasında Nintendo’nun Switch’ten evvelki el konsolu olan Wii U da bulunuyordu.

Little Devil Inside, birinci olarak PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. Daha ileriki bir tarihte ise Xbox Series X, Xbox One ve Nintendo Switch konsollarına gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu