Teknoloji

Logitech G502 Hero, 25K Sensörle Güncellendi

Logitech G’nin oyuncuların istek ve muhtaçlıkları doğrultusunda tasarladığı yeni kuşak HERO 25K sensörüne (High Efficiency Rated Optical) sahip G502, dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u olarak da biliniyor. Şimdiye kadar geliştirilen en hakikat oyun sınıfı sensör olarak bilinen HERO 25K ile donatılan G502, 400’den fazla IPS, 100 – 25.600 DPI, DPI aralığında sıfır yumuşatma, filtreleme yahut hızlandırma sağlıyor. Logitech G’nin özel LIGHTSYNC RGB aydınlatma teknolojisi, programlanabilir 11 adet G tuşu, isteğe bağlı eklenebilen 5 farklı yük opsiyonu ve örgülü kablosuyla daha uygun performans sergiliyor.

Logitech G HUB yazılımı aracılığıyla oyuncuların en sık kullandığı komut ve makroların özelleştirilmesini sağlayan ve üst seviye kontrol sunan 11 adet programlanabilir G tuşu, çeşitli formlarda yapılandırılabilen 5 adet 3,6 g yükünde ayarlanabilir tartı sistemi ve çift modlu kaydırma tekerleğine sahip olmasıyla fark yaratıyor. Logitech G’nin LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle yaklaşık 16,8 milyon farklı renkte kişiselleştirilebilen mouse, dâhili belleği sayesinde 5 farklı kullanıcı profilini saklayarak ayarlar ortasında süratle geçiş yapabilmeye imkân tanıyor.

Logitech G502 HERO, dokulu kauçuğa sahip yan tuş kulpları ve güncellenmiş örgülü kablosuyla uzun oyun seansları için kusursuz performans, hissiyat ve konfor sunuyor. Mouse’un Omron ile ortaklaşa geliştirilen mekanik anahtarı yüksek performans sağlarken ve 50 milyon tıklamaya dayanıklılık gösteriyor. Logitech G502 HERO’nun toplam tartısı ve mouse’un denge merkezi, ayarlanabilir yüklerin yerleştirilmesine bağlı olarak optimize edilebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu