Teknoloji

Logitech K580 Multi-Device Bluetooth Klavye Satışa Çıktı

Logitech, ince ve minimalist dizaynıyla hem şık hem de masa nizamında yer kaplamayan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye ile çalışma alanlarına farklı bir hava katıyor. Klavye üzerine telefon ve tabletleri yerleştirmek için konumlandırılan yuvasıyla kullanışlı bir çalışma tecrübesi sunan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye, Easy-Switch® teknolojisi ile birden çok aygıt ortasında kolay kolay geçiş yapmayı sağlıyor. Telefon ve tabletler için stand olarak kullanılabilen K580 Klavye, bilgisayarda yazılmaya başlanan bir metne, akıllı telefonda devam etme imkânı tanıyor. Dizüstü bilgisayar konforunda incecik ve sessiz tam boyutlu tuşlara sahip klavye, çalışma ortamında şıklık arayanlara, çıt çıkarmadan tam sessiz çalışanlara, meskende, ofiste yahut akla gelebilecek rastgele bir yerde birden çok aygıtla çalışmayı seven kullanıcılara hitap ediyor.

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük: “İncecik dizaynıyla çalışma masalarında asgarî yer kaplayan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye, tıpkı vakitte yerleşik yuvaya sahip donanımı ve tüm aygıtlarla azamî randımanda çalışmayı sağlayan bluetooth teknolojisi sayesinde günlük çoklu vazifeler için eşsiz bir çalışma arkadaşı oluyor. K580, sessiz tam boyutlu tuşları sayesinde mesken ve ofis ortamlarında çıt çıkmadan azamî konsantrasyon ile çalışmaya imkan tanıyor.” dedi.

Telefon ve tablet dahil her aygıtla uyumlu olan klavye, Windows, Mac, Chrome üzere farklı işletim sistemleriyle de uyumlu olarak çalışıyor. Bluetooth ilişkisi kullanan K580 Klavye, 10 metreye kadar muteber kablosuz kullanım arasıyla dikkat çekiyor. Kullanılmadığı vakit otomatik olarak devreye giren uyku özelliği sayesinde iki adet pille 24 aya kadar pil ömrü vadettiğini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu