Teknoloji

Logitech Signature M650 Kablosuz Mouse Duyuruldu

Logitech’in küçük-orta ve büyük eli olan kullanıcılar için farklı boyutlarda tasarladığı Yeni Signature M650 Kablosuz Mouse, solak kullanıcılara hitap eden modeliyle de şahsileştirilmiş bir tecrübe sunuyor. Günlük iş tecrübesini geliştirmek için tasarlanan kablosuz mouse, “Akıllı Kaydırma Tekerleği” özelliği, “Sessiz Tıklama” teknolojisi ve rahat çalışmaya imkan tanıyan kıvrımlı, konforlu dizaynıyla dikkat çekiyor. 

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Dünyada 1 milyardan fazla bilgi çalışanı var ama bu insanların yarısı bile mouse kullanmıyor yahut giriş düzeyindeki rastgele bir mouse’a erişimleri yok. The Signature M650 ise akıllı kaydırma tekerleği ve sessiz tıklama teknolojisi üzere özellikleriyle tüm gün çalışma mühletince kullanıcılara daha süratli ve kolay çalışmanın anahtarını sunuyor.” dedi.

Signature M650’nin ‘’Akıllı Kaydırma Tekerleği’’ özelliği, bir evrak üzerinde çalışırken yahut bir web sitesinde gezinirken çok daha kolay ve süratli çalışmaya yardımcı oluyor. Küçük ve orta eller için tasarlanan Signature M650 M ve daha büyük boyutlu eller için tasarlanan Signature M650 L, Logitech M185 Mouse’a kıyasla tıklama gürültüsünü %90 oranında azaltan ‘’Sessiz Tıklama” teknolojisine sahiptir. Signature M650’nin bu özelliği online görüşmeler sırasında da kolaylık sağlıyor. Güçlü bir kablosuz temasa sahip mouse, iki yıla kadar dayanan pil ömrü sunuyor.

İki farklı boyutu ve solak kullanıcılar için tasarlanan seçeneği ile Signature M650, konforlu tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca rahatça çalışmaya imkan tanıyor ve  Logitech Options uygulaması aracılığıyla ferdileştirme seçenekleri sunuyor. Mouse, yan düğmeleri ile kullanıcıların geri/ileri yahut kopyala/yapıştır üzere favori kısayollarına nazaran basitçe özelleştirilebiliyor. Açık gri, pembe ve grafit olmak üzere üç renk seçeneği bulunan mouse, Windows, Chrome, Linux, Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth ve Logi Bolt USB alıcı ile uyumlu çalışıyor.

Logitech, tüketici elektroniği sanayisinde sürdürülebilirliği olumlu istikamette etkileme azmine sahip olmakla birlikte çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliğe katkı sağlamak ismine proaktif yenilikçi bir yaklaşım benimsiyor. Sürdürülebilir tasarım yaklaşımıyla, hammaddelerin tedarik edildiği andan kullanım ömrünün sonuna kadar çevresel ve toplumsal tesirleri göz önünde bulunduran Logitech bu nedenle Signature M650’nin plastik modüllerinin bir kısmı (grafit renkli ürünlerin%64’ü ve açık gri ve pembe renkli eserlerin de %26’sı) geri dönüştürülmüş (PCR) plastikten üretti. Logitech’in PCR programı, markanın sürdürülebilir tasarım taahhüdünü ve materyallere ikinci bir hayat vermek için inovatif tahliller üretme yeteneğini göstererek teknoloji dalının karbon tesirini azaltmaya yardımcı oluyor. Logitech’in mevcut şahsî çalışma alanı mouse ve klavye serisinin yarısı, bir ölçü PCR plastiği içerecek ve yeni eserlerde PCR plastiği kullanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu