Teknoloji

Mercusys ME10 Satışa Sunuldu

Mercusys, yeni Wi-Fi sinyal genişletici modelini satışa sundu. ME10 model isimli eser, kategorisinde tam bir fiyat/performans eseri olarak nitelendiriliyor. Wi-Fi sinyallerini konutun her yerine genişletmeyi sağlayan eser, birebir vakitte üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablolu ilişki dayanağı de sunuyor.

Beyaz, şık kasasıyla meskenlerde göze batmadan işini gören Mercusys ME10, prize takılıp kullanılan bir eser. Modem/yönlendiriciden aldığı Wi-Fi sinyallerini prize takıldığı noktada tekrarlayarak konutun öbür bölgelerine ileten aygıt ile meskenlerdeki Wi-Fi meyyit bölge sorunu basitçe çözülüyor.

Standart bir konutun günlük muhtaçlığını rahatlıkla karşılayabilecek güçte olan ME10, 300 Mbps kablosuz sürate sahip. Akıllı sinyal göstergesi sayesinde konutta en gerçek yere eser yerleştirilebiliyor. Kullanıcılar sinyal göstergesinde yeşil renkte ışık gördükleri bir yerdeki prize takarak ve WPS tuşlarına (modem ve sinyal genişleticinin) basarak aygıtı çalışır hale getirebiliyorlar. Diğer bir heyetim, ayar vb gerektrmeden, ME10 saniyeler içinde kurulup çalışıyor ve Wi-Fi sinyallerinin meskenin her yerine iletilmesi vazifesini yerine getiriyor.

Mercusys ME10’u birebir fiyat kategorisinde benzerlerinden üstün kılan özelliği ise aygıt üzerinde bir Ethernet girişi olması. Bu sayede kablo ile ağa dahil olabilen IP TV, oyun konsolu, PC üzere aygıtlar ME10’a bağlanabiliyor. Hem kablolu hem kablosuz internet tecrübesi meskenin her yerinde Mercusys ME10 ile elde edilebiliyor. ME10’un önerilen satış fiyatı ise KDV dahil 19 USD.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu