Oyun

Microsoft Flight Simulator World Update VII: Australia Çıktı

Microsoft tarafından Flight Simulator için şimdiye kadarki en büyük güncelleme olan World Update VII: Australia yayınlandı. En son güncellemeyle, Microsoft Flight Simulator oyuncuları ünlü Great Barrier Reef’in üzerinde uçabilecek, Batı Avustralya’nın uçsuz bucaksız bölgelerini ziyaret edebilecek ve Wellington Dağı’nın doğal hoşluğuna hayran kalabilecek.

Oyun için çeşitli grafiksel geliştirmeler de sağlanıyor. Microsoft’un bahisle ilgili açıklama şu biçimde: “Tozlu kırmızı taşradan parıldayan kıyılara ve şeker beyazı kumlu plajlara kadar ülkenin en harika görünümlerini keşfedin. Hoş olduğu kadar çeşitli olmasıyla da bilinen bu büyük Güney ülkesi, nefes kesici doğal oluşumların ve çağdaş insan üretimi mükemmellerin bir listesini sunuyor – artık inanılmaz grafik güzelleştirmelerle zenginleştirildi.”

Avustralya, Melbourne merkezli Orbx Simulation Systems, öbür 100’e yüksek çözünürlüklü detay sunmanın yanı sıra dört havaalanı geliştirdi. Yenileştirme ayrıyeten, 94 özel hazırlanmış ilgi cazip nokta (POI) ve beş iniş uğraşı, altı keşif uçuşu ve beş orman gezisini içeren 16 yeni aktivite içeriyor.

World Update VII: Australia tüm Microsoft Flight Simulator oyuncuları için fiyatsız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu