Mobil

MIUI 13 Kararlı birinci parti aygıtları açıklandı!

Xiaomi, Çin’de resmi olarak MIUI 13‘ü duyurdu. Bu yeni sürüm daha fazla Stabiliteye odaklanıyor. Bunun dışında MIUI 13, zımnilik yüz doğrulama muhafazası, saklılık filigranı ve akıllı aygıt dolandırıcılığı müdafaasını kullanıcılarına sunacak.

Enteresan bir formda Xiaomi, kararlı yapının ne vakit yayınlanmaya başlayacağı konusunda bizlere fikir veren MIUI 13 birinci toplu sürüm planını da resmen açıkladı.

MIUI 13 resmi Kullanım Planına nazaran, kararlı yapı Ocak 2022 sonunda yayınlanmaya başlayacak. Yeni çıkan Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X de listede yer alıyor.

MIUI 13 Kararlı Birinci Parti Yayın Planı

Liste, güncellemeyi Ocak 2022’nin sonunda alacak olan sadece 6 Xiaomi aygıtını içeriyor. Kesin kullanıma sunma tarihi ​​belirlenmedi, fakat bir defa daha basamaklı bir sürüm bekliyoruz.

Bu, kararlı beta testine katılacak olanların güncellemeyi genel sürümden evvel alacağı manasına gelir. Birinci partide MIUI 13‘ün kararlı yapısını elde edecek Xiaomi aygıtlarının tam listesi aşağıda verildi. İkinci ve üçüncü parti modeller daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek.

MIUI 13 Kararlı Sürüm Birinci Parti Aygıt Listesi

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Pro

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 12 Pro

Xiaomi Mi 12

Xiaomi Mi 12X

Xiaomi Pad 5, Xiaomi Pad 5 Pro ve Xiaomi Pad 5 Pro 5G de Ocak ayı sonlarında kararlı MIUI 13 güncellemesini alacak. Natürel ki, liste Çin kararlı sürümü için, lakin global olarak Şubat ayında piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu