Teknoloji

Monster Notebook Karne Şenliği Başladı

Monster Notebook, oyunculara ve yüksek performanslı bilgisayar arayışındaki kullanıcılara hitap eden seçili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayarda indirim fırsatları sunan Karne Festivali’ni başlattı. 4 Şubat 2022’ye kadar sürecek kampanya, Monster Notebook web sitesi ve mağazalarından satın alınan eserlerde geçerli olacak.

Karne Şenliği kapsamında yararlanılan indirimlere ek olarak kullanıcılar, dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel vade farksız 12 taksit, Paraf ile 9 taksit yahut 6 taksitte 3 ay erteleme  kampanyasından da yararlanabiliyor.

“Oynayamadığınız oyun olursa anında iade” sloganıyla oyunculara ve yüksek performans arayışındaki kullanıcılara azamî performans vaat eden Monster Notebook, stoklarla sonlu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılara 15 Günlük Şartsız İade Garantisi, Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi üzere ayrıcalıklar da sunuyor.

Monster Notebook kullanıcıları, eserlerini senede iki kere Monster Notebook Teknik Servisleri’ne götürerek yahut fiyatsız kargo ile göndererek Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi kapsamında bakım hizmetinden yararlanıyor. Her altı ayda bir aygıt içi paklığı, termal macun değişimi üzere süreçleri fiyatsız olarak gerçekleştiren kullanıcılar eserlerinin birinci günkü verimlilikle çalışmasını sağlıyor.

Monster Notebook Karne Şenliği hakkında ayrıntılı bilgi için haftanın her günü 09.00-00.00 saatleri ortasında Monster Notebook web sitesinde hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nı ziyaret edebilir, canlı takviye grubuyla görüşebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu