Mobil

Motorola Edge 30 Pro Görselleri Sızdırıldı

Motorola Edge 30 Pro modelinin görselleri gün yüzüne çıktı. Motorola global pazar için X30’a misal bir modeli küresel pazara sürmeye hazırlanıyor. Şirketin model üzerinde çalışmaları devam ediyor.

91 taşınabilir tarafından servis edilen imajlara nazaran Motorola Edge X30 modeline kıyasla neredeyse tıpkı dizayna sahipler. Ancak Motorola’nın parmak izi okuyucuyu ekranın altına taşıdığını (Çin’deki orjinal X30’un yanında var) ve gerideki logoyu tekrar konumlandırdığını gösteren bir imaj sızmıştı. Lakin bugün sızdırılan imajlar evvelkine nazaran çelişiyor.

Motorola Edge 30 Pro

Bu bizi iki mümkün senaryoya götürüyor. Sızıntıların yanılgılı olması yahut Motorola’nın  iki farklı varyant piyasaya sürmeyi planlıyor olması. Lakin, daha sonra kelam konusu olsa bile, ikisi de UD selfie kameralı Special Edition olmayacak.

Burada dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da renkler. Telefonun Çin versiyonu Beyaz ve Siyah renklerde gelirken, renderlarda gösterilen renkler daha çok Gri ve Mavi üzere görünüyor, bu yüzden biraz farklılık kelam konusu olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu