Mobil

Motorola Moto G Stylus 2022 Yakında Geliyor

Motorola Moto G Stylus 2022 modeli Şubat ortasında tüketiciyle buluşacak. Yeni telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgilerin tamamına ise ulaşmış durumdayız.

6.8 inçlik Full HD+ LCD ekrana ek olarak 20:9 en/boy oranı ile 90Hz tazeleme suratı yer alıyor. Aygıtın içerisinde tıpkı Samsung telefonlardaki üzere bir kalem mevcut. Bu kalem vasıtasıyla notlar alabilir ve pratik bir kullanım yapabilirsiniz.

Art tarafta üçlü kamera suramı mevcut. Ana sensör 50 MP iken 8 MP ultra geniş açı ve yeniden 8 MP olan makro lensi mevcut. Ön kamera ise tam üst merkezde yer alıyor. Ön kamera tek başına 16 MP çözünürlükle yer alıyor.

Moto G Stylus 2022

Telefonun sağ tarafına geldiğimizde ise parmak izi sensörünü görüyoruz. Yonga seti olarak MediaTek Helio G88 modeli kullanılıyor. RAM kapasitesi 6 GB olan aygıt geçen yıla nazaran 2 GB ek RAM desteği ile güçlendirilmiş. Pil kapasitesi de yeniden geçen yıla nazaran artış göstermiş. 5.000 mAh pil ile gelen Motorola Moto G Stylus 2022, geçen yılki seriye nazaran 1.000 mAh fazla pile sahip.

Moto G Stylus 2022 modeli Alacakaranlık Mavisi ve Metalik Gül renk seçenekleriyle geliyor. Yalnızca 6 GB RAM/128 GB depolama kapasitesi sunulduğunu belirtelim.

Moto G Stylus renk seçenekleri

Aygıtın ön sipariş süreci de başlamış durumda. 17 Şubat’ta son tüketiciyle buluşması hedeflenen aygıtın ABD’de olacağını tabir edelim. Son olarak aygıtın fiyatı 299 ABD Doları olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu