Mobil

Motorola Razr 3 Özellikleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz ay bir Lenovo (Motorola’nın sahibi) yöneticisi, toplumsal medya platformu Weibo üzerinden paylaşım yaparak şirketin yeni katlanabilir telefonu Motorola Razr 3 üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Artık ise yeni katlanabilir Motorola Razr modelinin kimi özellikleri sızdırıldı.

Birinci olarak katlanabilir akıllı telefonun Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle birlikte geleceği söyleniyor. Birinci iki katlanabilir Motorola Razr modelinin Qualcomm’un 7 serisinden bir yonga setine sahip olduklarını göz önünde bulunduracak olursak, katlanabilir Razr serisinin bir birinci sefer uygun bir amiral gemisi yonga setine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra GSM Arena’nın paylaştığı habere nazaran, Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu 6, 8 ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Benzeri halde depolama alanı için de kullanıcılara üç farklı seçenek sunulacak: 128, 256 ve 512 GB.

Ayrıyeten Motorola Razr 3’ün 120 Hz yenileme suratına sahip Full HD+ AMOLED ekrana ve art kapağında ikincil bir ekrana (henüz özellikleri bilinmiyor) sahip olacağı belirtilmiş. Bununla birlikte Android 12 işletim sistemi barındıracağı söylenen telefonda, NFC ve UWB takviyesi de bulunacağı tez ediliyor.

Bu sızıntıyı paylaşan kaynakların belirttiklerine nazaran, Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu, en azından Çin, Avrupa ve Kuzey Amerika’da piyasaya sürülecek. Motorola Razr 3 hakkındaki sızıntı bilgileri daha sık duymaya başladığımıza nazaran, ilerleyen günlerde telefonla ilgili daha fazla bilginin geleceğine de kesin gözüyle bakabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu