Oyun

Mutant Year Zero: Road to Eden Fiyatsız Oldu

Epic Games Store tarafından verilen oyun ikramlarının arkası ardı kesilmiyor. Artık ise Second Extinction’ın yerini olağanda 89 TL pahasındaki Mutant Year Zero: Road to Eden almış durumda.

Hitman ve Payday’in eski dizayncılarını içeren takımdan çıkan sıra tabanlı strateji cinsindeki oyunda insanlık, iklim değişikliği, nükleer savaş ve salgın hastalıklarla yok edilmiş halde ve mutant takımınız Bölge’de hayatta kalmak zorunda. Mutant Year Zero: Road to Eden sıra temelli dövüşü gerçek vakitli keşif, öykü, zımnilik ve strateji ile birleştiren bir taktiksel macera oyunu.

Oyunun açıklaması şu formda: “Tabii ki dünya sona eriyor. Artık her şey bitti ve Dünya üzerinde sakinlik hakim. Tabiat, yıkık kentleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor.

Tüm beşerler ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş yahut yalnızca yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları ortasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız. Tekrar de, tahminen hepsi saçmalık.”

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit ve üzeri
  • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 (Direct X 11)
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Mutant Year Zero: Road to Eden hediyesi 23 Aralık saat 19:00’a kadar devam edecek. Bakalım sıradaki oyun hangisi olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu