Oyun

Naughty Dog, 3 Yeni Oyun Geliştiriyor Olabilir

Naughty Dog Eş Lideri Neil Druckmann, stüdyonun geçtiğimiz perşembe günü paylaştığı iş ilanlarına atıfta bulunarak üç gizemli proje üzerinde çalıştıkları imasında bulundu. Neil Druckmann, Naughty Dog’da şu anda mevcut olan bir dizi iş ilanının paylaşıldığı tweet’i alıntıladı;

Bununla birlikte halihazırda Naughty Dog’un şimdi duyurulmamış üç bâtın oyun projesi üzerinde çalıştığını bildiğimiz için bu üç emojinin daha derin bir manası var üzere görünüyor. Naughty Dog’un üzerinde çalışıyor olabileceği birkaç farklı proje var ve sanat, animasyon, ses, yapım, VFX, kalite denetimi ve kullanıcı arayüzü de dahil olmak üzere farklı disiplindeki iş ilanları bu projelerin neler olabileceğini varsayım etmeyi kolaylaştırmıyor.

Tüm bunlara karşın elimizde Naughty Dog’un üzerinde çalıştığı projelerle ilgili birtakım bilgiler de mevcut. Stüdyonun şu sıralarda üzerinde çalıştığı projelerinden biri, The Last of Us cihanında geçen bağımsız bir çok oyunculu oyun. Hatta Naughty Dog, Eylül 2021 prestijiyle bu oyun projesinin hala geliştirilme basamağında olduğunu onaylamıştı.

Aslında Neil Druckmann bir ay evvel Naughty Dog’un birden fazla oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Lakin şu anda bu oyun projelerinden rastgele birinin stüdyonun Uncharted yahut The Last of Us üzere var olan serilerine ilişkin yeni bir oyun mu, yoksa büsbütün yeni bir markaya ilişkin bir oyun mu olacağına dair elimizde rastgele bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu