İnternet

Netflix’in Clark Dizisinden Fragman Geldi

Dünyanın en tanınan sinema ve dizi platformlarının başında yer alan Netflix, her yıl farklı ülkelerden yeni üretimlerle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde platformun Türkiye versiyonunun, yeni bir Türk sinemasının fragmanını paylaştığını sizlere aktarmıştık. Bunun yanı sıra Şubat ayında Netflix’te yayımlanacak dizi ve sinemaları sizler için derlemiştik.

Dev platform artık de orijinal bir dizinin tanıtım fragmanını resmi hesaplarından kullanıcıları ile paylaştı. Bir İsveç üretimi ‘Clark’ ismindeki dizinin kabahat cinsinde olacağı söz edildi ve IT sinemasından tanıdığımız İsveçli oyuncu Bill Skarsgard’ın başrolünde yer alacağı aktarıldı.

Stockholm sendromunu ortaya çıkaran hatalı anlatılacak

Netflix, paylaşılan tanıtım fragmanında üretimi, ‘Hata, seks, gerçekler ve yalanlar’ olarak tanımlarken başrolde ünlü oyuncu Bill Skarsgard’ın yer alacağını vurguladı. Direktör koltuğunda Jonas Akerlund’un oturacağı, dizide Skarsgard dışında Vikings dizisi ile tanınan İsveçli aktris Alicia Agneson ve Midsommar sinemasında yer alan Bilhelm Blomgren’in bulunacağı da gelen haberler ortasında yer aldı.

Dizinin yayımlanma tarihi ile ilgili ayrıntı paylaşmayan Netflix, dizinin ‘çok yakında’ izleyicilerle buluşabileceğini söz etti. Ayrıyeten dizinin gerçek bir hatalı olan İsveçli Clark Olofsson’un hayatından esinleneceği belirtildi. Bu ünlü hatalı, işlediği cinayete teşebbüs ve banka soygunu üzere hatalarla ve rehin alınan kişinin kendisini rehin alan şahsa duygusal olarak sempati oluşturması durumuna yol açan Stockholm sendromunun ortaya çıkmasına yol açmasıyla tanınıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu