İnternet

Netflix’in Yeni Yerli Sineması Aşk Taktikler’inden Birinci Fragman

Türkiye pazarında giderek daha fazla içerik üretmeye devam eden Netflix, son olarak Babamın Kemanı’nı yayınlamıştı. Sinema, Netflix’te haftanın en çok izlenenlerine girmeyi başarmış ve kullanıcılarından genel manada olumlu yorumlar toplamıştı. Netflix Türkiye, son olarak geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni ‘Aşk Taktikleri’nden birinci fragmanı paylaştı.

Netflix Türkiye’nin yeni sineması olan Aşk Taktikleri, karşı cinsi ‘çok uygun anladığını’ sav eden çapkın bir reklamcı ile öz itimadı yüksek bir blog müellifinin birbirlerini sıra dışı taktiklerle etkilemeyi çalışmasını bahis alıyor. Sinemanın oyuncu takımında da Türkiye’de bilhassa gençlerin televizyondan tanıdığı ve sevdiği isimler yer alıyor.

Aşk Taktikleri fragmanı:

Aşk Taktikleri’nin başrolünde Çilek Kokusu, No: 309, Doğduğun Konut Kaderindir üzere dizilerde rol almış Demet Özdemir ve Gurur Sıkıntısı ve Akıncı dizileriyle bilinen Şükrü Özyıldız bulunuyor. Sinemanın oyuncu takımında yer alan öteki isimler ortasındaysa Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan, Deniz Baydar, Hande Yılmaz, Ecem Atalay ve Yazemin Yazıcı yer alıyor.

Romantik güldürü cinsindeki yeni Netflix Türkiye imali sineması, Emre Kabakuşak tarafından yönetildi. Sinema, 11 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu