İnternet

Netflix’ten Dark Severlere Jest: 3 Dönemin 3 Girişi Birarada

Vakit seyahati denilince akla gelen birinci Netflix dizisi olan Alman imali Dark, 3 dönem olmasına karşın izleyicileri uzun bir maratondaymış üzere hissettirmeyi başarıyor. Diziyi izleyince insanın ufkunun açıldığı ve dünyaya bakış açısının da değiştiği bir gerçek.

Dizinin bu kadar sevilmesinden ötürü haliyle kitlesi de çok büyük. Hem Dark’ı izlememiş yeni izleyiciler hem de izlemiş lakin tekrar izlemek isteyen izleyiciler için hoş bir jest yapan Netflix, Dark’ın 3 döneminin 3 girişinin de bir ortada olduğu hoş bir görüntü yayınladı.

İşte Dark’ın 3 dönemin 3 intro sahnesinin de bir ortada olduğu görüntü:

Olağan Dark’ın tüm dönem fragmanlarında her şeyin aynalama tekniği kullanılarak yansıtıldığını biliyoruz. Görüntüde birinci olarak Dark’ın hayranlarının duyunca bile tüylerini diken diken eden müziğiyle açılan Dark’ın 1. dönem intro sahnesinde birinci olarak her şeyin başladığı orman ve mağara gözüküyor. Daha sonraki giriş sahnelerinde ise o dönemlerde yaşanan olayların ve kıymetli yerlerin aynalanmış manzarasını görmeye devam ediyoruz.

Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle yorumlarda paylaşmanızı istedikten çabucak sonra Dark hakkında yazdığımız başka içeriklerimize göz atmak isterseniz aşağıya şöyle hoş bir liste bırakalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu