Teknoloji

Nissan Silvia Elektrikli olarak geri dönüyor! Dizaynları ortaya çıktı!

Nissan’ın efsane modeli elektrikli olarak geri geliyor. Efsane model elektrikli araç piyasasına hareket katabilir.

Japon üreticiler şu anda ünlü araba isimlerini yine canlandırmakta büyük bir muvaffakiyet yaşıyorlar. Toyota Supra ile, BMW yeni modeliyle, elektrikli kapılardan birinci çıkan firmalar olurken, Nissan ise, büsbütün yenilenmiş Z ile geri döndü. 2021’de Acura ise, dünyaya yeni Integra modelini sunmuştu.

Görünüşe nazaran Nissan, öbür bir ünlü isim olan Silvia yahut 200SX‘i yine diriltiyor. Her durumda, 200SX’in de geri döndüğü bildiren firma, her yere yan yana ve drift yaparak gitmeyi seven insanları sevindirmiş olabilirler.

Ya da tahminen de söylentiler, büsbütün yeni Silvia‘nın bir KONUT olacağını öne sürüyor olabilir. Böylelikle turboların ıslık çalma seslerini duyabileceksiniz. Bir RWD EV’yi yana yanlışsız drift yaparak götürmek çok sıkıntı olmamalı, fakat duyacağınız tek şey, parçalanan kıymetli lastiklerin sesi olacak.

Bu söylenti, Japonya’nın En Güzel Otomobil Web sitesi tarafından duyuruldu. Yayın kaynağı, Silvia tarzının muhtemelen 2025‘te bir KONUT olarak yine sunulacağını belirtti. Bu haber, Nissan’ın şu anda eser yelpazesini yenilemekle meşgul olduğu için mantıklı. Birinci değerli MESKEN tanıtımı Ariya modeli ile olabilir, fakat son iki yılda epeyce fazla Nissan KONUT konsepti arabası gördük.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu