Mobil

Nubia Red Magic 7, Ekran Altı Kamerayla Gelecek

Son birkaç hafta içerisinde Nubia’nın çıkarmaya hazırlandığı oyun telefonu Nubia Red Magic 7 ile ilgili pek çok bilgi ve manzara ortaya çıktı. Evvel akıllı telefonun teknik özellikleri sızdırıldı. Daha sonra akıllı telefon Geekbench testinde görüldü. En sonunda ise oyun telefonunun imgeleri TENAA’da gözüktü. Ve artık Nubia Red Magic 7 ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı.

GSM Arena’nın aktardığı habere ve Digital Chat Station’ın sav ettiğine nazaran, Nubia Red Magic 7 serisinde yer alan akıllı telefonlarda biri, ekran altı kamera ile birlikte piyasaya sürülecek ve bu sayede kelam konusu akıllı telefon, piyasadaki ekran altı kameraya sahip olan birinci oyun telefonu olacak.

Bir oyun telefonunda tam ekran bir dizayna sahip olmanın, öteki akıllı telefonlarda olduğundan daha yararlı olacağını göz önüne aldığımızda, bu son derece mantıklı bir atak üzere görünüyor. Bununla birlikte ZTE’nin geçmişte ekran altı kameraya sahip olan iki farklı akıllı telefonu piyasaya sürdüğünü de hatırlatalım.

Ayrıyeten Digital Chat Station’ın toplumsal medya platformu Weibo’da yaptığı paylaşımda, oyun telefonunun birtakım özelliklerine de kısaca değinildi. Bu paylaşımda, Nubia Red Magic 7’nin soğutma sistemiyle ilgili olarak oyun telefonunun içindeki faal soğutma fanının dönme suratının 20.000 RPM’ye kadar çıktığı belirtildi. Ki bu sayı, Nubia Red Magic 6 ve 6S’tekiyle birebir aynı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu