Mobil

Nubia Red Magic 7 Fotoğrafları TENAA’da Gözüktü

Geçtiğimiz günlerde özellikleri ortaya çıkan ve Geekbench testinde görülen Nubia’nın yeni oyun telefonu Nubia Red Magic 7’nin artık de TENAA’da fotoğrafları ortaya çıktı. Bu fotoğraflar, yeni Nubia Red Magic 7 oyun telefonunda tasarım manasında yapılan değişiklikleri gözler önüne serdi.

GSM Arena’nın paylaştığı fotoğraflara nazaran, Nubia, oyun telefonunun dikey kamera dizaynını, omuz sensörü tetikleyicilerini ve agresif oyun görünümünü koruyor üzere görünüyor. Lakin fotoğraflarda hava giriş deliğinin telefonun yan tarafından art paneline taşındığı görülüyor.

Bununla birlikte ön kamera sol üst tarafa yerleştirilmiş. Evvelki modeldekine benzeri olarak çentik yahut delik olmayacak bir formda tam çerçevenin üzerine monte edilmiş üzere görünüyor. Ayrıyeten güç tuşu sağ tarafta bulunurken Red Magic serisinde bir temel olan oyun modu kaydırıcısı, ses düzeyi düğmesinin üzerinde ve hala sol tarafta yer alıyor.

Bir evvelki modele kıyasla Nubia Red Magic 7’de yapılan bir başka büyük değişiklik ise soğutma tahlilidir. Tekrar konumlandırılan havalandırma deliği, kasanın altında büyük değişiklikler olduğuna işaret ediyor. Ve bu yeni soğutma tahliliyle birlikte, yeni oyun telefonunun daha da yeterli sürdürülebilir bir performans sağlaması bekleniyor.

Red Magic 6S Pro, piyasaya sürülmesinden bu yana performans testi listelerini domine etti. Buna paralel olarak ZTE Nubia Red Magic 7 oyun telefonunun da Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile birlikte bir sefer daha en uygun oyun telefonları ortasında yer alması pek de sürpriz olmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu