Mobil

Nubia Red Magic 7 Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz Kasım ayında ZTE’nin Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip üç akıllı telefon çıkartacağı ve bunların ikisinin oyun telefonları Nubia Red Magic 7 ve Nubia Red Magic 7 Pro olacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Artık ise Nubia Red Magic 7, TENAA tarafından onaylandı ve bu sayede akıllı telefonun özelliklerinin birçok ortaya çıktı.

Telefonun özelliklerine bakacak olursak, Red Magic 7, Red Magic 6S serisine kıyasla biraz daha güzel özelliklere sahip üzere görünüyor. GSM Arena’nın haberine nazaran, NX679J model numarasına sahip olan aygıt, art tarafında 64 MP’lik bir ana kamera barındırıyor. TENAA, artta bulunan öbür üç kamera sensörünün özelliklerini paylaşmadı, fakat telefonda 8 MP’lik bir ön kamera olduğunu doğruladı.

Tıpkı vakitte bu yeni oyun telefonu, 6,8 inç boyutunda ve 1080p çözünürlüğe sahip bir OLED ekran ile birlikte geliyor. Ayrıyeten akıllı telefon, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanı seçeneği sunacak. TENAA’da ortaya çıkan özellik bilgilerine nazaran, akıllı telefonda depolama alanını genişletmek için mikro SD yuvası bulunmuyor.

Akıllı telefonun batarya kapasitesi ise pek çok akıllı telefon üreticisinin şu anda uyguladığı çift hücreli tahlilin bir modülü olacak halde 2.190 mAh olarak belirtilmiş. Ki bu da bataryanın toplam kapasitesinin yaklaşık olarak 4.400 mAh olacağı ve muhakkak süratli şarjı destekleyeceği manasına gelmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu