Teknoloji

Nubia, Yeni Oyuncu Eserlerini Duyurdu

ZTE’nin alt şirketi Nubia, Çin’in ulusal toplumsal medya platformu Weibo’da bu yıl içerisinde çıkarmayı planladığı kimi oyuncu ekipmanların tanıttı. Bu oyuncu ekipmanları ortasında Red Magic metaverse’üne bağlanacak olan bir sanal gerçeklik başlığı, bir yönlendirici ve bir oyuncu monitörü yer alıyordu.

Metaverse’ün, 2022 yılındaki en kıymetli teknoloji trendlerinin başında geleceği bariz bir durum. Sanal gerçeklik başlıkları ise kullanıcıların rastgele bir metaverse ortamına dahil olabilmeleri için gerekli. Nubia da mantıklı olarak bu pazarın dışında kalmamak için bu türlü bir atılım yapmış üzere görünüyor.

GSM Arena’nın paylaştığı habere nazaran Nubia, yeni amiral gemisi oyun telefonu Red Magic 7’nin çıkış tarihini de açıkladı. Bu paylaşıma nazaran Nubia Red Magic 7, Şubat ayı içerisinde piyasaya sürülecek.

Nubia Red Magic 7, argümanlara nazaran kendinden evvelki Red Magic modellerine benzeyecek ve omuz sensörü tetikleyicilerine sahip olacak. Bununla birlikte Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle birlikte gelecek olan akıllı telefonun 165 Hz yenileme suratını destekleyen bir ekrana sahip olacağının söylendiğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu