Mobil

Nubia Z40 Pro, Soğutma ve Kamera Geliştirmeleriyle Geliyor

Nubia Z40 Pro önümüzdeki ay geliyor ve şirket, akıllı telefonun performansı ve kamera sistemiyle ilgili kimi bilgiler paylaşmaya başladı. ZTE yöneticisi Lv Qianhao, toplumsal medya platformu Weibo’da akıllı telefonun sürdürülebilir performansa odaklanan kimi performans sonuçlarını paylaştı.

GSM Arena tarafından paylaşılan habere nazaran, Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olan Nubia Z40 Pro, gelişmiş bir soğutma sistemiyle birlikte gelecek. ZTE yöneticisi, Genshin Impact’i 25 ºC’lik bir odada tam performansta çalıştırırken bile telefonun ısınmadığını tez ediyor.

Nubia Z40 Pro, görünüşe nazaran “Frost Dragon” olarak isimlendiriliyor. Tanıtımlarda grafit ve üç basamaklı bir soğutma tahlilini entegre eden ve sanayide bir birinci olan bir sistemden kelam ediliyor. Bu üç basamaklı soğutma tahlilinin, ısı dağılımını büyük ölçüde güzelleştireceği tabir ediliyor.

Nubia Z40 Pro’da, parlak f/1,6 diyafram açıklığına sahip 35 mm lens ve özel Sony IMX787 sensörü bulunuyor. Lens, %80 daha fazla ışık toplamak ve genel olarak imaj netliğini artırmak için imaj bozulmasını %35 oranında azaltmak üzere tasarlanmış. Ayrıyeten sensör, süratli ve muteber odak kilitlenmeleri için çok istikametli otomatik odaklama özelliğine de sahip. Şirket, muhtemelen bu karşılaştırmalarda Nubia Z30 Pro’yu temel alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu