Teknoloji

Ocak Ayının Sepet Dolusu Fırsatları Başladı

MediaMarkt’ın Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasında akıllı telefonlardan, küçük konut aletlerine ve televizyonlara kadar pek çok eserde fırsatlar sizi bekliyor. 10 Ocak tarihine kadar sürecek olan bu kampanyadan hem mediamarkt.com.tr hem de MediaMarkt mağazalarında yararlanabilirsiniz.

Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasına dahil tüm eserlere bu irtibat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Buds 3

Şayet uygun fiyatlı ve kaliteli bir kulaklık arıyorsanız 549 TL’den satın alınabilen Xiaomi’nin Redmi Buds 3 modellerine yakından bakmanızı öneririz. 

Xiaomi Redmi Buds 3 satın almak için tıklayın.

CANON EOS M50 BK M15-45 IS STM Aynasız Fotoğraf Makinesi

Canon’un giriş düzeyi modellerinden biri olan EOS M50 son yılların en tanınan aynasız fotoğraf makinelerinden biri. Şayet başlangıç düzeyi için bir makineye gereksiniminiz varsa, 6.999 TL’ye satılan M50’ye bakabilirsiniz.

CANON EOS M50 satın almak için tıklayın.


DJI OM 4 SE Gimbal

Akıllı telefonlarıyla görüntü çekmek yahut timelaps çekimler yapmak isteyenler için DJI’ın gimbal tahlili olan DJI OM 4 SE, 1.499 TL’den satın alınabiliyor.

DJI OM 4 SE Gimbal satın almak için tıklayın.

YOKSUL Lucca 1000W Blender Seti

1000W azamî güç bedeliyle dikkat çeken bir eser olan Lucca blender seti, farklı işlevleriyle mutfağınız için pek çok işi gören bir aygıt. Blender bıçakları paslanmaz çelikten üretilen Yoksul Lucca kampanya mühletince 399 TL’den satın alınabiliyor.

YOKSUL Lucca 1000W Blender Seti satın almak için tıklayın.

YOKSUL TASTEA Çay Makinesi

Yeniden Yoksul markasının bir eseri olan Tastea Çay Makinesi, hem geniş haznesi hem de sağlam yapısıyla, çay makinesi arayanlar için uygun bir eser. Bu esere kampanya müddetinde 369 TL’den ulaşabiliyorsunuz.

YOKSUL TASTEA Çay Makinesi satın almak için tıklayın.

ASUS X515JA-BR1968T Laptop

Şayet uygun fiyatlı, günlük işlerinizi yapabileceğiniz bir laptop modeli arıyorsanız Asus’un X515JA modeline bakmanızı öneririz. Şu an 5.699 TL olan bu eser geniş ekranıyla bilhassa multimedya tüketimi için çok uygun bir aygıt.

ASUS X515JA-BR1968T Laptop satın almak için tıklayın.

HONOR Band 6 Akıllı Bileklik satın almak için tıklayın.

PHILIPS TAH4205 BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık satın almak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu