Mobil

OnePlus 10 Pro, 4 Ocak’ta Tanıtılabilir

OnePlus 10 Pro’nun Ocak ayı içerisinde çıkış yapacağı daha evvelden onaylanmıştı, lakin akıllı telefonun çıkış tarihi tam olarak muhakkak değildi. Akıllı telefon çıkışına az bir vakit kalmışken, Çin’in en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan JD.com’da listelendi. Ve bu listelemede, akıllı telefonun ön siparişlerinin 4 Ocak’ta başlayacağı belirtildi. GSM Arena’nın haberine göre bu tarihin, akıllı telefonun Çin’deki lansman tarihi olduğu düşünülüyor.

Akıllı telefon şirketleri, ekseriyetle aygıt piyasaya sürüldüğünde telefonlarını ön siparişe açarlar. Lakin OnePlus için işler pek o denli ilerlemiyor. Bununla birlikte 4 Ocak tarihinde, yeni bir Hasselblad işbirliği ve Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti üzere telefonun birtakım temel özelliklerini içeren kolay bir tanıtım görüntüsünün yayımlanması son derece mümkün üzere görünüyor.

Bu vakte kadar OnePlus, H1 amiral gemisi akıllı telefonlarını daima Mart ve Mayıs ayları ortasında piyasaya sürdü. Bu yüzden 10 serisinde de misal bir planlamanın olabileceği iddia ediliyor. Bu iddialara nazaran, OnePlus 10 ve OnePlus 10 Pro, Ocak ayında Çin’de piyasaya sürülecek, fakat telefonların global lansmanı ise bahar aylarında gerçekleştirilecek.

Bunların yanı sıra önümüzdeki ay Çin’de piyasaya sürülecek olan OnePlus 10 Pro’nun teknik özellikleri de geçtiğimiz ayın sonlarına gerçek sızdırılmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu